Hakkımızda

Afsar Yıkım Hafriyat olarak  İstanbul Avrupa yakası ilçe ve semtlerinde hafriyat kaldırma ve yıkım işlerini yapıyoruz. uzun yılların verdiği tecrübe ile  sizler için en hızlı ve en güvenli şekilde yıkım ve hafriyat kaldırma işlerinizi hallediyoruz.

Afşar Hafriyat olarak kentsel dönüşüm yıkım işlemleriniz için iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak gerekli bilgileri verdiğinizde uzman personelimiz evinize kadar gelerek gerekli yıkım işlemlerini tamamlamaktadır.

Misyonumuz

Afşar Hafriyat olarak müşterilerimize kaliteyi uygun fiyata sunmayı amaçlıyoruz. Bu noktada tamamen yıkım işleri için oluşturduğumuz filomuz ile her türlü yıkım ve hafriyat kaldırma işinizi özenle yaparken çevre ve insan güvenliğini de göz önünde bulunduruyoruz.

Vizyonumuz

Çağa en uygun olan araçları bünyemize katarken aynı zamanda uzman personelimiz ile yıkım işlerini sizler için sıkıntılı bir süreç olmaktan çıkarıyoruz. Güler yüzlü hizmet ve uygun fiyat garantisi sunduğumuz müşterilerimiz ile yıkım öncesi ve sonrasında iletişim halinde olarak karşılaştıkları sorunları kendi sorunumuz olarak görüyoruz.

0542 762 40 53
Hemen Arayın
0537 402 56 43